Magyar Bajnokság III. Helyezett: 2013., 2016. Magyar Bajnok: 2014. Magyar Kupa III. Helyezett: 2015., 2016.
Kiemelt támogatóink
Támogatóink
Facebook
Hírek

A Csata ellen zárjuk az idegenbeli túrát

2022. 10. 09.

Sorozatban negyedik idegenbeli mérkőzésünkön fogunk hétfőn pályára lépni a Ludovika Csata ellen 18:30 kezdéssel.
Nehéz sorozatot zár le csapatunk hétfőn, hiszen a negyedik idegenbeli összecsapásunkra kerül sor mielőtt szombaton a BEAC-ot látjuk vendégül. A Csata pénteken az Európa Kupa selejtezőjében volt érdekelt Izraelben, ahol 8 pontos vereséget szenvedtek. A Szekszárd elleni mérkőzést követően immár Tenyér Zsófi is rendelkezésre fog állni az U23 Világbajnokságon való szereplése után. Reméljük az, hogy végre két nappal több idő állt rendelkezésre a felkészülésre és a frissítésre, jobb teljesítményt fog eredményezni.