Magyar Bajnokság III. Helyezett: 2013., 2016. Magyar Bajnok: 2014. Magyar Kupa III. Helyezett: 2015., 2016.
Kiemelt támogatóink
Támogatóink
Facebook
Hírek

Folytatás a PEAC ellen hazai pályán

2019. 12. 06.

Szombaton 15:00 kezdettel a Kozármisleny Sportcsarnokban a PEAC-Pécs csapatát látjuk vendégül. A múlt hétvége folyamán hasznos mérkőzéseket játszottunk az EWBL sorozat második állomásán Szlovákiában, ahol a hazai Pöstyén csapata ellen 62-57 arányú vereséget szenvedtünk egy kiegyenlített mérkőzésen, másnap a Zabiny Brno ellen a szoros első félidőt követően 82-59-re maradtunk alul. A válogatott szünet után a korábban sérült játékosok a visszatérés útjára léptek, a héten már teljes kerettel folyt a munka az edzéseken, remélhetőleg mindenki pályára is fog tudni lépni. A PEAC múlt heti Sopron elleni bravúros győzelmét követően érkezik hozzánk, mindenkit sok szeretettel várunk a mérkőzésre!