Magyar Bajnokság III. Helyezett: 2013., 2016. Magyar Bajnok: 2014. Magyar Kupa III. Helyezett: 2015., 2016.
Kiemelt támogatóink
Támogatóink
Facebook
Hírek

A Zalaegerszeg ellen hazai pályán folytatjuk

2019. 11. 22.

Szombaton a több mint kéthetes válogatott szünet követően a ZTE NKK ellen lépünk pályára hazai környezetben, a Kozármisleny Sportcsarnokban 15:00 kezdettel. A zalaegerszegi csapat a bajnokságban eddig 2 győzelem mellett 5 vereséggel rendelkezik, a tabellán a 10. helyet foglalják el, a hét folyamán edzőváltás is történt náluk, így ellenünk már Horváth Zsófia fogja vezetni a csapatot.
A lányok a szünet alatt sem kaptak pihenőt, ugyan Emma Stach a német válogatottban szerepelt, Jáhni Zsófia pedig a felnőtt 3x3 válogatott összetartásán vett részt, a munka folyamatosan zajlott, készülve az előttünk álló feladatokra. Sajnos még mindig nem fogunk tudni teljes kerettel felállni a mérkőzésen, de hamarosan már mindenki Vanja Miljkovic rendelkezésére fog tudni állni.